Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Życzenia Noworoczne 2022

Kochani Parafianie!

Zakończyliśmy Rok Pański 2021. Dziękujemy dobremu Bogu za ten czas. Opatrzność Boża  dopuściła, że miniony rok przesiąknięty był pandemią koronawirusa  wszelkimi związanymi z tą chorobą trudnościami. Wielu niestety przypłaciło to życiem. Wielu z nas  pożegnało swoich bliskich. Łączymy się w modlitwie za tych zmarłych. 

              Miniony Rok to czas kiedy suwerenność  naszej Ojczyzny została zagrożona przez wydarzenia na granicy polsko-białoruskiej. Modlitwa o Pokój staje się coraz bardziej niezbędna także w naszym regionie.  Jesteśmy wdzięczni wszelkim służbom, które walczą z pandemią ale także bronią naszych granic.                                         

             Miniony Rok w naszej archidiecezji to czas w którym mamy  już nowego pasterza-arcybiskupa Tadeusza Wojdę SAC. Niech dobry Bóg obdarza naszego Metropolitę potrzebnymi łaskami i pomoże Mu być dla całej gdańskiej archidiecezji Dobrym Pasterzem. 

            Nasz parafia przeżywała też radosne chwile jak np. I- komunia, bierzmowanie, chrzty, jubileusze małżeństwa, czy śluby, itp.  Za  to wszystko wyrażamy Panu Bogu naszą wdzięczność.

Rozpoczynając nowy rok stajemy przed niewiadomą nowego czasu. Dlatego pragniemy ten czas zawierzyć Panu Bogu i wszystkim życzyć wiele błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej, zdrowia i samych radości w Nowem 2022 Roku. Dla naszej wspólnoty będzie to czas wdzięczności za 40 lat istnienia naszej parafii. Podnieś rękę Boże Dziecię, Błogosław Ojczyznę miłą!  Szczęść Boże. 

Z błogosławieństwem Bożym

Wasi Duszpasterze.