Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Życzenia Boże narodzenie 2020

Kochani Parafianie!

Radując się, w tym pandemicznym czasie, pamiątką Bożego Narodzenia pragniemy Wam złożyć najlepsze życzenia: aby to świętowanie wzmocniło wiarę, pomogło tworzyć i zmieniać naszą codzienność, niech da pragnienie jeszcze głębszego przeżywania życia z Jezusem. Niech napełnia nas nadzieją i miłością, zaufaniem i zawierzeniem Temu, którego Ciało nas karmi, wyzwala i umacnia. Niech wlewa zachętę do spoglądania z nadzieją w betlejemski żłóbek, z którego bije blask chrześcijańskiej radości od nowonarodzonego Zbawiciela.

Z błogosławieństwem Bożym

i życzeniami wszelkiego dobra w Nowy 2021 Roku

Ks. Proboszcz Wiesław Philipp,

Ks. Kazimierz Południak, Ks. Paweł Jakimcio.

Dodaj komentarz