Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Życzenia Boże Narodzenie 2023

„O jakże pragnę, ja, który życie, wiarę i język zawdzięczam polskiej rodzinie, aby rodzina ta nie przestawała być Bogiem silna.”                                                                                                                                                          .                                                                                                           Św. Jan Paweł II

KOCHANI PARAFIANIE, DRODZY GOŚCIE.

W tajemnicy Narodzenia Syna Bożego kieruję najlepsze życzenia do Was Parafian i Gości.

Niech to wydarzenie narodzin Zbawiciela Świata, które jest wołaniem Boga o miłość między ludźmi, o zrozumienie, wybaczenie i zgodę, pokój i przyjaźń, w Chrystusie przemieni nasze serca.

Niech Boże Dziecię będzie źródłem wszelkich darów, niech błogosławi i opromienia swą łaską każdą naszą Rodzinę i całą naszą Wspólnotę Parafialną.  Niech wlewa nadzieję na pokonanie wszelkiego zła i przezwyciężenia wszelkich trudności, a przede wszystkim na perspektywę wieczności w niebie. Niech wszystkich obdarzy upragnionym pokojem.

Spokojnych, błogosławionych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia przeżytych w zdrowiu w gronie najbliższych oraz błogosławionego i szczęśliwego Nowego 2024 Roku.

                                                  życzą: Ks. Proboszcz Wiesław, Ks. Marian i Ks. Jerzy.