Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ Intencje Mszalne ~ 13.08 do 20.08 2017r.

Dzień Godzina Intencja M K
Niedziela

13.08.

 

     7.00 +Teresa Krupa (greg.13) K P
     8.30 +Danuta Polakowska w 3 rocz. śmierci O K
   10.00 Za Parafian P O
   11.30 +Jan Cwynar w 10 rocz. śmierci, ++rodzice z obojga stron O P
   13.00 +Tadeusz, ++rodzice z obojga stron; Chrzest św.: 1) Jerzy Maciej Grendowicz, 2) Jakub Artur Sankowski, 3) Wiktor Andrzej Engler P O
   18.00 +Józef Pobłocki, ++rodzice, ++rodzeństwo P P
   18.00 O rychły tryumf Niepokalanego Serca NMP K

 

Poniedziałek

14.08

     7.00     +Teresa Krupa (greg. 14)
     8.30 +rodzice, +rodzeństwo, ++z rodziny Kubiesa
   18.00 +Michał w 27 rocznicę śmierci

 

Wtorek

15.08.

Wniebo-

wzięcie NMP

     7.00 +Teresa Krupa (greg.15)
     8.30 +Maria Chabrowska w 24 rocz. śmierci, +Antoni Niebodajew
   10.00 Za Parafian
   11.30 +Władysława (ona), Stefan Mochnacz
   13.00 +Marian Kondracki oraz o zdrowie dla Czesławy
   18.00 W intencjach misyjnych i Koła Misyjnego

 

Środa

       16.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.16)
     8.30 Dziękczynno-błagalna w 50-tą rocznicę urodzin Jacka
   18.00 Zbiorowa: 1) +Jan, Irena Szreder i za ++ z rodziny;

 

Czwartek

17.08.

 

     7.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Jacka i Jakuba
     8.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Anny
     8.30 +Teresa Krupa (greg.17)
   18.00 +Aleksander Ostapczuk w rocznicę urodzin

 

Piątek

18.08.

     7.00 +Stanisław Wyłupek -w rocznicę śmierci
     8.30 +Teresa Krupa (greg. 18)
   18.00 +Antoni BOGDAN (nazwisko) w 10 rocz. śmierci

 

Sobota

19.08.

     7.00 +Teresa Krupa (greg.19)
     8.30 +Teresa Krupa – intencja od rodziny Sowińskich
   18.00 +Henryk, ++rodzice, ++rodzeństwo

 

Niedziela

20.08.

 

     7.00 +Bolesław, +Jan, ++rodzice
     8.30 +Anna, Kazimierz Pruszniewscy
   10.00 Za Parafian
   10.00 +Teresa Krupa (greg.20)
   11.30 +Zbigniew Kocielski; +Marianna, +Konstanty Lic; +Anna,+ Rudolf Ulm
   13.00 +Franciszek Pelc, +Eufemia Kroplewska

Chrzest św.: 1) Tymoteusz , Kaluziński; 2)Michalina Walder.

   18.00 +Joanna Miętka – 13 rocz. śmierci; ++ z rodziny Miętkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *